Producenci
Promocje
Zestaw 3 e-booków
Zestaw 3 e-booków
423,00 zł 399,00 zł
szt.
Komplet e-booków z przepisami
Komplet e-booków z przepisami
173,00 zł 165,00 zł
szt.
o nas
 
    

W 2018 roku, na jednej z egipskich plaż powstał pomysł stworzenia społeczności mającej na celu szerzenie świadomości surowego odżywiania w Polsce i korzystania z narzędzi natury w drodze do uzyskania pełni zdrowia. Projekt ten nazwaliśmy RAWdzinka.

Ku naszemu zdziwieniu, RAWdzinka zaczęła się bardzo szybko rozrastać i to dało nam dodatkową motywację do dalszego działania.

Od samego początku marzyliśmy, aby RAWdzinka stała się czymś więcej, aby mogła zarażać wszystkich Polaków pasją do świadomego, zdrowego odżywiania oraz braku okrucieństwa wobec zwierząt. Tak właśnie się stało. Całą swoją wiedzę i doświadczenie przełożyliśmy na stworzenie wyjątkowej gamy produktów opartej na owocach i warzywach. Były to świeżo wyciskane soki oraz koktajle, które produkowaliśmy przez jakiś czas.

Był to wspaniały okres w naszym życiu, jednak tego typu forma prowadzenia działalności okazała się dla nas zbyt czasochłonna i postanowiliśmy skupić się na innych rzeczach. Nie piszemy tego jednak bez powodu!

Testowaliśmy produkty większości firm sokowych dostępnych w Polsce i za każdym razem mieliśmy wiele zastrzeżeń. Dzięki temu jednak, zrozumieliśmy co należałoby ulepszyć, aby klient był w 100% zadowolony. Dążąc do ideału udało się nam stworzyć wyjątkowe kompozycje smakowe, którymi zachwyciło się niemałe grono klientów. Wielokrotnie słyszeliśmy, że są to najlepsze świeżo wyciskane soki i koktajle w Polsce i szczerze mówiąc, sami mieliśmy tego świadomość - byliśmy w nich zakochani!

Tak właśnie narodził się pomysł stworzenia pierwszego e-booka (i nie ostatniego), w którym umieściliśmy nasze najlepsze przepisy na soki, koktajle i nie tylko. Mamy szczerą nadzieję, że przedstawione przez nas przepisy zachwycą Twoje podniebienie i będziesz mieć wielką radość z ich przygotowywania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl